Możesz przeglądać oferty z danego województwa, powiatu lub miasta. Aby to zrobić, skorzystaj z formularza obok.
Samochód do ślubu, limuzyna z klasą, auto zabytkowe
Samochody na wynajem mazowieckie

Samochód do ślubu, limuzyna z klasą, auto zabytkowe

Oferuję wyjątkowe auto na ślub – Dajmler DB 18 z 1948 r. Auto do ślubu jest po kapitalnym remoncie wykończone nową skórą i drewnem, jest zadbane i bardzo wygodne z dużą ilością miejsca dla honorowych pasażerów na tylnej kanapie. Limuzyna na ślub zwraca uwagę swoim stylem i elegancją. Młoda para wynajmująca samochód na ślub zawsze… Czytaj dalej »

Auto do ślubu, limuzyna z klasą, klasyki
Samochody na wynajem mazowieckie

Auto do ślubu, limuzyna z klasą, klasyki

Wprowadzamy na rynek nowy pojazd Dajmler DS 420, pojazd jest wyjątkowo wygodny i przestronny, może nim podróżować wygodnie 5 osób w części dla VIP-ów oraz dwie na przedniej kanapie. Pojazd w oryginalnych barwach bardzo ładnie prezentuje się na uroczystościach ślubnych. Posiadamy wolne terminy na 2017 i dalsze lata. Udzielamy promocji na okręg Otwocki. Auto do… Czytaj dalej »

CZARNA WOŁGA DO ŚLUBU

CZARNA WOŁGA DO ŚLUBU

Chcesz być oryginalny? A może pociąga Cię czar wspomnień dawnych czasów? Jeżeli tak, to serdecznie polecam piękną i cieszącą się drugą młodością WOŁGĘ GAZ 24 Wynajmij kultowy radziecki samochód w 100% oryginalny. Luksusowe autko w latach 70-tych było przeznaczone tylko dla dygnitarzy drugiego szczebla, dyrektorów fabryk i funkcjonariuszy tajnych służb. Teraz na tą ważną uroczystość… Czytaj dalej »